Укр
Рус

Код товару: AR_3017869
Тример бензиновий BCG-2812 розроблений для використання на присадибних ділянках, в садах і парках, для підстригання країв газонів і скошування трави у важкодоступних місцях, для скошування бур'яну і дрібного чагарнику товщиною до 1.0-1.3 см.
Пристрій оснащений двотактним двигуном внутрішнього згоряння. За допомогою встановлених на робочу головку ріжучої котушки або ріжучого ножа здійснюється скошування трави.
Наявність захисного кожуха захищає оператора та навколишнє середовище від розльоту скошеної трави, каміння і твердих предметів. Оснащення виробу наплічним або ранцевим ременем дозволяє звільнити руки оператора в процесі роботи.
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 420 мм, 255 мм |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 9500 об/хв |
| Потужність двигуна | 3.8 к.с, 2800 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | бензин |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.5 кг |
| Комплектація | двигун, штанга, рукоятка, котушка з волосінню, трилопатевий ніж, захисний кожух, ремінь через плече, ємність для паливної суміші, набір кріплень, інструкція, гарантійний талон |
| Конструкційні особливості | захисний кожух, плечовий ремінь |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Робочий об'єм циліндра | 52 см³ |
| Робочий цикл двигуна | 2-тактний |
| Тип двигуна | двигун внутрішнього згоряння |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 093 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00