Укр
Рус

Код товару: AR_3017867
В комплект до тримера входить модернізована ріжуча котушка з ліскою і 40-зубий ніж із твердосплавними напайками.
Вбудована система “легкий запуск” дозволяє плавно і без ривків запустити двигун у будь-яку погоду.
Тример оснащений ранцевим ременем – він розвантажує не тільки руки, а ще і корпус оператора.
Особливості
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 480 мм, 255 мм |
| Регулювання ручки по висоті | є |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 8500 об/хв |
| Потужність двигуна | 3.1 к.с, 2300 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | бензин |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Комплектація | Набір інструменту 1 компл., Інструкція з експлуатації, Гарантийный талон, Додаток №1 (перелік сервісних центрів), Упаковка (двигун), Упаковка (штанга), Захисний кожух, 40-зубий ніж, Ємність для паливної суміші, Права частина рукоятки управління, Ліва частина рукоятки управління, Кріплення рукоятки управління (верхня частина кріплення, середня і нижня частини кріплення, 4 болта під торцевий ключ) 1 компл., Котушка з ріжучою жилкою, тример, виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу, Штанга з редуктором, Ремінь ранцевого типу |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Робочий об'єм циліндра | 52 см³ |
| Тип двигуна | двигун внутрішнього згоряння |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 649 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00