Укр
Рус

Код товару: AR_3017864
Тример бензиновий (мотокоса) ЗЕНИТ ЗТБ-А 3000 К з ємністю паливного бака 1,2 л — це надійний садовий інструмент для скошування трави або молодих пагонів кущів різної густоти і товщини.
Призначений для роботи у найрізноманітніших умовах віддаленості ділянки від постійного джерела живлення, при складних рельєфах або при забрудненості ділянки покосу камінням, не боїться роботи в умовах опадів.
Дана модель має оптимальну комплектацію котушкою з ріжучою ліскою, 3-лопатевим ріжучим ножем, набором інструментів, наплічним ременем та ергономічними рукоятками, що значно полегшують роботу оператора.
Бензотример ЗЕНИТ ЗТБ-А 3000 К націлений на високу продуктивність і показує час роботи при повній заправці бака до 30 хв.
Основні технічні параметри
|
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 440 мм, 255 мм |
| Регулювання ручки по висоті | є |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 3000 об/хв |
| Потужність двигуна | 4.1 к.с, 3000 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | бензин |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.6 кг |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації, Гарантийный талон, Додаток №1 (перелік сервісних центрів), Упаковка (двигун), Упаковка (штанга), Двигун в зборі із деталями кріплення робочого вузла, Штанга, 40-зубий ніж, Наплічний ремінь, Набір інструменту, Ємність для паливної суміші, Права частина рукоятки управління, Ліва частина рукоятки управління, Кріплення рукоятки управління (верхня частина кріплення, середня і нижня частини кріплення, 4 болта під торцевий ключ) 1 компл., Котушка з ріжучою жилкою, Основний захисний кожух, Кріплення захисного кожуха (гвинти 4 од.) 1 компл. |
| Конструкційні особливості | захисний кожух, плечовий ремінь |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Робочий об'єм циліндра | 52 см³ |
| Робочий цикл двигуна | 2-тактний |
| Тип двигуна | двигун внутрішнього згоряння |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 552 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00