Укр
Рус








Код товару: AR_3006219
Новітня технологія, яка доступна вже сьогодні! EOS R10 є частиною системи EOS R – лінійки камер, об’єктивів та аксесуарів, розроблених з нуля для створення чудових знімків і відео, як сьогодні, так і в майбутньому. Швидше й ширше (54 мм) кріплення об’єктива дозволяє досягти вищих рівнів продуктивності, що відкриває нові творчі горизонти.
| Тип фотокамер | Системні, Бездзеркальні |
| Тип матриці | КМОП (CMOS) |
| Стабілізація | оптична |
| Розмір матриці | APS-C |
| Число ефективних пікселів | 24 Mpx |
| Комплектація фотоапарата | з об'єктивом (Kit) |
| Підтримка змінних об'єктивів | так |
| Формат запису знімків | JPEG, RAW, HEIF |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Тип видошукача | OLED Live View |
| Розмір ЖК-екрану | 2.95" |
| Тип карток пам'яті | SD/SDHC/SDXC/UHS-I/UHS-II, UHS-II |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | USB, micro-HDMI, USB Type-C, 3.5 мм |
| Тип живлення | LP-E17, акумулятор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Байонет | Canon RF |
| Відео зі звуком | є |
| Вага | 382 г |
| Витримка | 1/8000 - 30 с, 1/16000 - 30 с |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 32000 |
| Загальна кількість пікселів | 24 Mpx |
| Лінійка | EOS R |
| Мінімальна відстань фокусування | 17 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 18 мм |
| Максимальна діафрагма | f/3.5-6.3 |
| Максимальна фокусна відстань | 150 мм |
| Матеріал корпусу | магнієвий сплав |
| Можливість підключення зовнішнього спалаху | так |
| Налаштування балансу білого | ручний |
| Об'єктиви в комплекті | RF-S 18-150 IS STM |
| Поворотний екран | так |
| Поле зору | 95 % |
| Режими автофокусування | Dual Pixel CMOS AF II |
| Ресурс акумуляторної батареї | 450 кадрів |
| Ручне фокусування | так |
| Сенсорний екран | так |
| Серійна зйомка | так |
| Спалах | вбудований + башмак |
| Тип автофокусу | ручна |
| Функції перегляду | збільшення зображення, обертання, дисплей слайд-шоу, перегляд відеороликів, показ слайдів, видалення |
| Штативне гніздо | стандартне |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
68 990 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00