Укр
Рус





Код товару: AR_3006223
Тип матриці - КМОП (CMOS), стабілізація - оптична, розмір матриці - 1/3", число ефективних пікселів - 13.5 Mpx, максимальна діафрагма - f/3.2, оптичний зум - 12х, 6х, Макс. роздільна здатність запису відео - 1920 x 1080, тип видошукача - OLED, розмір ЖК-екрану - дисплей 0.39", тип карток пам'яті - microSD/microSDHC/microSDXC, тип живлення - батарея АА 4шт, Колір - чорний
| Тип фотокамер | Компактні |
| Тип матриці | КМОП (CMOS) |
| Стабілізація | оптична |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Число ефективних пікселів | 13.5 Mpx |
| Комплектація фотоапарата | Далекомір, Документація, Чохол |
| Оптичний зум | 12х, 6х |
| Формат запису знімків | JPEG |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 1920 x 1080 |
| Тип видошукача | OLED |
| Розмір ЖК-екрану | дисплей 0.39" |
| Тип карток пам'яті | microSD/microSDHC/microSDXC |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | батарея АА 4шт |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Автоспуск | 2 с, 10 с |
| Вага | 400 |
| Вибір точки автофокусування | Авто |
| Витримка | 1/2000 - 1/2 с |
| Діапазон роботи експозаміру | EV0 - EV18 |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 3200 |
| Загальна кількість пікселів | 13.5 Mpx |
| Захист від пилу | так |
| Компенсація експозиції | +/- 2 EV з кроком 1/3 |
| Лінійка | Powershot G |
| Мінімальна відстань фокусування | 400 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 4 м, 400 мм |
| Максимальна діафрагма | f/3.2 |
| Максимальна фокусна відстань | 4.1 м, 732 мм |
| Максимальний розмір фотографії | 3840 х 2880 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Налаштування балансу білого | авто, денне світло, лампа розжарювання, спалах, хмарність, флуоресцентне світло |
| Налаштування яскравості | 5 рівнів |
| Поле зору | 100 % |
| Провідне число | 5 (ISO 100) |
| Процесор обробки зображення | DIGIC 4+ |
| Режими автофокусування | автоматичний, AF-S (автофокусування для одного знімка), AF-C (безперервне автофокусування) |
| Режими виміру експозиції | матричний, центрозважений, точковий |
| Режими зйомки | серійна зйомка |
| Режими роботи | авто, примусова |
| Серійна зйомка | так |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Спалах | вбудований |
| Тип автофокусу | гібридне АФ із визначенням фази/АФ з функцією визначення контрастності та допоміжною підсвіткою АФ |
| Тип затвора | електронний затвор |
| Тип кольорового фільтра | основні кольори |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 31 х 58.9 х 91.2 мм |
| Фіксація автоекспозиції | кнопкою AE-L |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
24 489 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00