Укр
Рус

Код товару: AR_3015982
Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 2 МОм / 20 MОм
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Вимірювання | постійний струм, змінний струм, тестування діодів, змінна напруга, постійна напруга, опір, прозвонка ланцюга |
| Змінний струм | до 20 А, 200 мкА / 2000 мкА / 20 мА / 200 мА |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Опір | 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 2 МОм / 20 MОм, до 20 МОм |
| Постійний струм | 200 мкА / 2000 мкА / 20 мА / 200 мА, до 20 А |
| Розміри | 130 х 62 х 27 мм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 108 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00