Укр
Рус

Код товару: AR_3016025
Цифровий мультиметр PROTESTER PM64 має всі задатки для того, щоб стати основним приладом прокладальника енергомереж різної складності, а також професійних і приватних майстрів-радіоаматорів. Пристрій відрізняє чудова функціональність, яка дозволяє задіяти його у вимірі різних параметрів електроланок в дуже широких діапазонах. Мультиметр PM64 призначений для вимірювань таких величин, як:
Дане обладнання дозволяє прозванивать ланцюга на наявність розривів, а також тестувати напівпровідники в широкому асортименті. PROTESTER PM64 оснащується великим інформативним дисплеєм, розрядністю 31/2. Харчування забезпечує стандартна батарея на 9 вольт типу «крона». Автоматика відключить пристрій при бездіяльності оператора для економії заряду батареї і переведе мультиметр в режим сну. Оснащення приладу захисним бампером по всьому периметри сприяє захисту від ударів і падінь. Зручно зафіксувати мультиметр на столі в робочому положенні допоможе задній упор на зворотному боці вироби.
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 20 нФ / 200 нФ / 2 мкФ / 200 мкФ, до 200 мкФ |
| Вага | 380 г |
| Вимірювання | постійний струм, змінний струм, тестування діодів, тестування ємності, вимір температури, змінна напруга, постійна напруга, опір, прозвонка ланцюга, вимірювання частоти |
| Змінний струм | до 10 А |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Напруга постійного струму | 200 мV до 1000V, до 1000 V |
| Опір | 200 МОм, до 200 МОм |
| Постійний струм | до 20 А |
| Розміри | 188 х 93 х 50 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Частота | до 20 МГц |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 920 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00