Укр
Рус

Код товару: AR_3015994
Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - до 20 МОм, до 200 мкФ, до 10 МГц
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | до 200 мкФ |
| Вага | 320 г |
| Вимірювання | тестування діодів, тестування транзисторів, тестування ємності, вимір температури, опір, прозвонка ланцюга, вимірювання частоти, індуктивність, напруга, сила струму |
| Змінний струм | до 20 А |
| Напруга змінного струму | до 700 V |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Опір | до 20 МОм |
| Особливості | підсвічування дисплею, автоматичне вимикання, функція утримання показань |
| Перевірка діода | так |
| Постійний струм | до 20 А |
| Розміри | 190 х 89 х 28 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Частота | до 10 МГц |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
788 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00