Укр
Рус

Код товару: AR_3024269
За допомогою складаного стола CNK2300JU010 від Naturehike можна облаштувати місце для відпочинку під час пікніка, кемпінгу або риболовлі. Модель виготовлена з алюмінієвого сплаву 6063. Це нержавіючий метал, який підвищує зносостійкість конструкції, а також робить її на 40% легшою, ніж аналогічні вироби з натуральної деревини.
Для встановлення стола достатньо розкласти основу та зафіксувати на ній стільницю за допомогою клямок. У розкладеному положенні розміри моделі досягають 118 см (довжина) х 60 см (ширина) х 44 см (висота), тому за нею можуть вільно розміститися від 4 до 6 осіб.
Стіл не схильний до іржі, пошкоджень і легко очищається за допомогою вологого рушника. На нього можна встановити туристичну плиту, похідний посуд, покласти харчові продукти та дрібне приладдя загальною вагою до 30 кг. Нековзні накладки на ніжках надають конструкції ще більше стійкості.
Розміри складеного столу не перевищують 72.5 х 19.5 х 16 см. Компактність та легка вага, що дорівнює 5.4 кг, полегшують транспортування моделі. Для цього можна використовувати фірмовий чохол з двома ручками.
| Матеріал каркаса | сплав алюмінію |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Матеріал конструкції | сплав алюмінію |
| Розміри | 118 х 60 х 44 см |
| Розміри в складеному вигляді | 72.5 х 19.5 х 16 см |
| Тип | складаний |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 593 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00