Укр
Рус

Код товару: AR_3016176
Ваги кухонні Camry CR 3175 - ваш ідеальний помічник на кухні, який допоможе максимально точно відтворити вже улюблені рецепти та приготувати нові кулінарні шедеври.
Вимірюйте точну вагу інгредієнтів з точністю до 1 грама в зручних для вас одиницях виміру - грамах, фунтах, мілілітрах та рідких унціях. Вага відображатиметься на екрані з білим світлодіодним підсвічуванням.
Платформа із загартованого скла площею 19x20 см дозволяє розмістити продукти вагою до 15 кілограмів. Вимірюйте інгредієнти в тарі, попередньо обнуливши ваги, або без неї.
Ваги кухонні Camry CR 3175 живляться від трьох батарейок типу ААА, які входять у комплект постачання. Ваги автоматично вимикаються при відсутності навантаження впродовж 2 хвилин.
Індикатор низького заряду батареї та захист від перевантаження забезпечує тривалий термін служби пристрою та його захист від пошкоджень.
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 15 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г, мл, fl. oz. |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Вимірювання об'єму рідини | так |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Вага | 0.65 кг |
| Габарити | 240 х 200 х 16 мм |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Живлення | батарейка |
| Особливості | підсвітка дисплею, автовідключення, вимірювання об'єму рідини, вибір одиниць вимірювання, облік тари, отвір для підвішування |
| Тип керування | сенсорне |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
885 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00