Укр
Рус

Код товару: AR_3016169
Компактні кухонні ваги EKS001 від компанії Esperanza з максимальним навантаженням в 5 кг і кроком вимірювання 1 грам, обладнані плоскою платформою з міцної металевої пластини, і дають змогу вибирати одиниці вимірювання та обнулювати тару.
У моделі використовується добре видимий цифровий дисплей із підсвіткою синього кольору. Як елементи живлення використовуються дві батарейки типу ААА (не постачаються в комплекті).
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Матеріал корпуса | метал |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Вага | 0.32 кг |
| Габарити | 220 х 145 х 22 мм |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Живлення | батарейка |
| Тип керування | сенсорне |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
483 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00