Укр
Рус

Код товару: AR_3016163
Ваги електронні кухонні HSK-2014SS виготовлені з поєднання пластику та нержавіючої сталі, що надає їм сучасний вигляд та довговічність. Вони забезпечують точне зважування з кроком у 1 грам та максимальним навантаженням до 5 кг. LED-дисплей чітко відображає результати зважування у грамах, фунтах та унціях. Живлення забезпечує батарейка типу CR2032, яка входить у комплект. Ваги мають функцію автоматичного вимкнення для економії заряду батареї. Розмір поверхні становить 20х14,5 см, а загальні габарити - 20x14,5x1,3 см, що робить їх компактними та зручними для використання.
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г, фунт, унція |
| Матеріал корпуса | пластик, нержавіюча сталь |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Вимірювання об'єму рідини | так |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Вага | 0.23/0.3 кг (нетто/брутто) |
| Габарити | 20x14.5x1.3 см |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Живлення | батарейка |
| Особливості | автовідключення |
| Тип керування | сенсорне |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
407 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00