Укр
Рус

Код товару: AR_3016655
Тип - електронні, Конструкція - з плоскою платформою, максимальна вага зважування - 3 кг, градація - 0.1 г, одиниці вимірювання - г, фунт, унція, мл
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Вага | 0.342 кг |
| Вимірювання об'єму рідини | так |
| Габарити | 2.7 х 18.2 x 16.8 см |
| Градація | 0.1 г |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Живлення | батарейка |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 3 кг |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Одиниці вимірювання | г, фунт, унція, мл |
| Особливості | Smart (підключення до планшета або смартфону), вибір одиниць вимірювання |
| Тип | електронні |
| Тип керування | механічне |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 878 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00