Укр
Рус

Код товару: AR_3016652
Розумні ваги Mi Smart Scale S200. Високоточний датчик для виявлення найменших змін ваги
Ваги Xiaomi Smart Scale S200 оснащені E-подібним датчиком з марганцевої сталі з мінімальним кроком шкали 0,05 кг. Вони точно визначають щоденні зміни ваги, допомагаючи вам ефективно контролювати свою вагу. Діапазон зважування від 0,1 до 150 кг. Розумне перемикання між зважуванням людей і предметів.
Після активації ваги автоматично визначають, чи зважується користувач або невеликий об'єкт*, на основі значення ваги. Ви також можете зареєструвати свою вагу з дитиною або в якості гостя через додаток Xiaomi Home. Дані гостя не зберігаються.
Нові модернізовані розумні ваги Xiaomi Smart Scale S200 можна під'єднати до застосунку Xiaomi Home і зберігати інформацію про 36 користувачів*, тож ви можете керувати своїми даними на долоні. Підтримують з'єднання Bluetooth™ Gateway*, Bluetooth-з'єднання, Шлюзове з'єднання, Синхронізація з хмарою. Встаньте на ваги, щоб отримати 4-ри показники здоров'я
Розумні ваги Xiaomi Smart Scale S200 не тільки вимірюють вашу вагу, ІМТ* та інші показники тіла в режимі реального часу, а й розраховують ідеальну вагу на основі вашого зросту та віку, а також надають рекомендації з контролю ваги для зниження ризиків для здоров'я, пов'язаних із нездоровим харчуванням та екстремальною втратою ваги. Створює персоналізований звіт про вагу для швидкого відстеження прогресу. Дані щоденних вимірювань можна використовувати для створення індивідуального звіту про вагу через додаток Xiaomi Home. Легко відстежуйте тенденції ваги за тижні, місяці та роки. Підтримує тестування рівноваги для контролю вашої стійкості
Ваги Xiaomi Smart Scale S200 оснащені функцією перевірки рівноваги*. Балансуючи на одній нозі на вагах, ви можете зчитувати дані в додатку Xiaomi Home, щоб краще зрозуміти координацію свого тіла, стійкість і час реакції. Вишуканий дизайн Доповнює різні стилі дизайну інтер'єру
Ваги мають плавні лінії поверхні та основи й ідеально вписуються у вишукані мінімалістичні будинки та чарівні затишні простори.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | діагностичні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Діагностичні вимірювання | індексу маси тіла, частка м'язової маси |
| Додаткові функції | автоматичне відключення, дисплей, підключення до смартфону, автоматичне визначення користувача |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 280 х 280 мм |
| Живлення | 3 x AAA |
| Особливості | підсвітка екрану, прорезинені ніжки |
| Техніка включення | automatic switch-on |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
812 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00