Укр
Рус

Код товару: AR_3017436
220В 50Гц, Сила струму - 16А, Максимальна потужність - 3520 Вт, 6400imp/kWh, <1 Вт, 0 ~ 45 ℃, 115 х 60 х 35 мм, 108 г
| Максимальна сила струму | 16А |
| Максимальна потужність | 3520 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 108 г |
| Габарити | 115 х 60 х 35 мм |
| Додатково | визначення потужності електричних пристроїв, визначення поточного значення напруги, сили струму, частоти, запис загальної витрати електроенергії побутовими приладами, розрахунок викидів СО2, визначення коефіцієнта потужності, установка лімітів електроспоживання |
| Електроживлення | 220В 50Гц |
| Постійна | 6400imp/kWh |
| Робоча температура | 0 ~ 45 ℃ |
| Розсіювана потужність | <1 Вт |
| Точність | 1.0 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 327 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00