Укр
Рус

Код товару: AR_3017447
Може використовуватися для моніторингу кондиціонерів, холодильників і мікрохвильових печей та іншої побутової техніки. Допоможе визначити активну потужність і витрату активної електроенергії, яку для пристроїв методом вольтметра-амперметра визначити не можна. Цей метод визначає повну потужність — активну та реактивну.
Функційні можливості GM86:
| Максимальна сила струму | 10А |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 108 г |
| Габарити | 115 х 60 х 35 мм |
| Електроживлення | 220В 50Гц |
| Постійна | 6400imp/kWh |
| Робоча температура | 0 ~ 45 ℃ |
| Розсіювана потужність | <1 Вт |
| Точність | 1.0 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
783 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00