Укр
Рус





Код товару: AR_3003577
Камера Logitech® MeetUp завжди транслює зображення відмінної якості і підходить для невеликих конференц-залів. Її 120-градусне поле огляду легко вміщує всіх присутніх в переговорній кімнаті — до 8 осіб. Датчик з підтримкою роздільної здатності 4К Ultra HD і об'єктив Logitech забезпечують виняткову чіткість зображення, а функції панорамування, масштабування і зміни кута зйомки дозволяють при необхідності швидко переналаштовувати фокус.
Вбудована аудіосистема камери MeetUp оптимально відповідає акустиці кімнат для нарад і забезпечує виключно якісний звук для невеликих приміщень. Завдяки трьом мікрофонам з формуванням спрямованого сигналу і динаміку з можливістю оптимізації звучання вас буде чути так само добре, як і видно. Використовуйте виносний мікрофон для камери MeetUp, щоб збільшити зону охоплення до 4,2 метрів.
Камера MeetUp дозволяє почати відеоконференцію відразу, як тільки ви ввійдете в кімнату. Щоб підключити камеру, досить вставити в роз'єм USB-порт. Працювати з нею теж дуже просто. Ви можете користуватися будь-якими додатками для відеоконференцій і хмарними службами, включаючи вже встановлені.
| Роздільна здатність відео | 4K UHD (3840х2160) |
| Країна виробник | Китай |
| Фокусування | автофокус |
| Кріплення | настільний |
| Сумісність ОС | Windows 10, Windows 8.1, Mac OS 10.10 |
| Особливості | дистанційне керування, вбудований динамік |
| Мікрофон | вбудований мікрофон |
| Інтерфейс | Bluetooth / USB |
| Вага | 1,04 кг |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Кількість пікселів | 8 МП |
| Колір | чорний |
| Кут огляду | 120 ° |
| Розміри | 104 х 400 х 85 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
43 557 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00