Укр
Рус

Код товару: AR_3016969
З ARDESTO FN-HY-135TURBO отримуєте не просто вентилятор, а багатофункціональний інструмент для охолодження, очищення і сушіння. Це ліпше рішення для дому, подорожей, догляду за автомобілем, а також обслуговування техніки. Потужний, автономний і портативний – пристрій стане в пригоді за будь-яких ситуацій!
| Тип | настільний, ручний |
| Вид | турбінний |
| Максимальна потужність | 165 Вт |
| Управління | електронне |
| Функції | акумуляторний |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.36 кг |
| Габарити | 15.2 х 10 х 4.3 см |
| Додаткові характеристики | літій-іонний акумулятор 4 000 мА·год |
| Живлення | акумулятор |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 5 м² |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 178 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00