Укр
Рус

Код товару: AR_3016971
Підлоговий вентилятор EHF001 чудово підійде для дому та офісу. Лопаті діаметром 400 мм при потужності вентилятора 50 Вт забезпечують оптимальний потік повітря, а функція обертання направить цей потік в кожен куточок Вашої кімнати.
Регульована висота вентилятора від 1.1 до 1.3 метра і наявність трьох швидкостей обертання допоможуть Вам створити максимально комфортні умови для роботи або відпочинку.
Оснащений захисною сіткою, що запобігає випадковий контакт сторонніх предметів з обертовими лопатями вентилятора, і забезпечує безпеку його роботи.
Автоматичне обертання по горизонталі під кутом 90° з можливістю відключення регулювання кута нахилу. Стійка основа хрестовини. Захист від перегріву.
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу |
| Функції | автоповорот |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Колір | світло-сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити | 1300 х 450 х 450 мм |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву, автоповорот, живлення від мережі |
| Живлення | мережа |
| Кількість лопатей | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м² |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 064 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00