Верстат заточувальний EBG-150-50BE 250Вт 2990об/хв EnerSol teh0025659 - фото 1
Верстат заточувальний EBG-150-50BE 250Вт 2990об/хв EnerSol teh0025659
Код товару: DW_2747351
Про товар
Верстат заточувальний EnerSol EBG-150-50BE поєднує шліфувальний круг діаметром 150 мм та стрічку 50×686 мм для заточування та шліфування. Потужність 250 Вт і швидкість 2990 об/хв забезпечують стабільну роботу з інструментом та деталями. Захисний екран, опорні площадки та гумові ніжки сприяють безпечному та точному використанню.
Характеристики
Бренд
EnerSol
Продавець
Dewelt
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-25%