Відеокамера DH-HAC-HFW1200CP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00003084) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HFW1200CP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00003084)
Код товару: TS_1817838
Про товар
2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс / F1.9, 0 Люкс з ІЧ; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 119 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції : DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В / 3Вт, 161х70х70 мм, 190г
Форм-фактор
Циліндричні
Встановлення
Вулична
Фізичний розмір матриці
1/2.7"
Фокусна відстань
2.8 мм