Відеокамера DH-HAC-HFW1200RP Dahua 2Mp f=3.6mm (00000000483) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HFW1200RP Dahua 2Mp f=3.6mm (00000000483)
Код товару: TS_3119039
Про товар
2МП 1080p HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 3.6 мм, кут огляду 87.5 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ ; Пластик, IP67, DC 12В / 3.3Вт, 154x70x70 мм, 150г