Укр
Рус






Код товару: AR_3005295
PCI-Express 5.0, 16 ГБ, GDDR7, 128 Bit, Boost - 2647 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 16 pin, 180 Вт, 247 х 135 х 51 мм
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 247 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.7 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 781 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 180 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Розміри | 247 х 135 х 51 мм |
| Сумісність з HDCP | так |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2647 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
34 450 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00