Укр
Рус

Код товару: AR_3009871
Canyon DVR-10 – ідеальний супутник у дорозі: цей відеореєстратор розрахований на довгу службу. Оснащений сенсором Sony Starvis 307, він записує чіткі кадри навіть в умовах низького освітлення, а поле огляду 140 ° забезпечує повне охоплення. Відеореєстратор оснащений магнітним тримачем для легкої установки та оснащений надійним суперконденсатором, що забезпечує безпечну та стабільну роботу. З'єднання Wi-Fi та багатомовна програма дозволяють керувати відеореєстратором прямо зі смартфона. Крім того, 3-дюймовий сенсорний екран завжди у вашому розпорядженні – він забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм у вас під рукою.
Вам сподобається італійський дизайн з глянсовою передньою частиною – цей відеореєстратор елегантний і не виділятиметься в салоні вашого автомобіля. Інвестуйте в цей передовий пристрій сьогодні і насолоджуйтесь підвищеною безпекою, зручністю та спокоєм щоразу, коли вирушаєте в дорогу.
Функції:
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Кількість камер | 1 |
| Вбудований GPS | немає |
| Країна виробник | Китай |
| Інфрачервона підсвітка | немає |
| Відображення дати | Так |
| Вага | 116 г |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +70 °C |
| Джерело живлення | підкурювач + акумулятор |
| Запис звуку | так |
| Зовнішній екран | 3" LCD |
| Колір | чорний |
| Кут огляду камери | 140° |
| Можливість повороту камери | так |
| Об'єктив, фокусна відстань | f/1.8 |
| Особливості | Вбудований акумулятор, Автостарт при увімкнені двигуна, G-Sensor, Wi-FI, датчик удару, датчик руху, Циклічний запис |
| Підтримка карт пам'яті | microSDXC |
| Порти і роз'єми | USB Type C |
| Розміри | 106 х 56 х 41 мм |
| Сенсор | sony IMX307 |
| Формат відео | h.264, MOV, TS |
| Циклічний запис | так |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 047 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00