Укр
Рус

Код товару: AR_3009868
Відеореєстратор Globex GE-112 - стильний металевий корпус з мінімалістичними геометричними елементами чорного кольору гармонійно впишеться в салон будь-якого автомобіля.
Кут огляду в 120 градусів і вбудована камера розміром 3 Мп дозволять пристрою охоплювати всю ширину дороги і фіксувати те, що відбувається в FullHD-якості (розширення 1980 року на 1080 пікселів). Вбудовані датчики руху і удару (G-сенсор) дають можливість водієві впевнено почувати себе на дорозі і фіксувати те, що відбувається біля автомобіля навіть в момент відсутності власника.
Відеореєстратор Globex GE-112 дає можливість власнику не тільки знімати відео c розширенням 1920х1080 зі швидкістю 30 кадрів в секунду у форматі - AVI, але і робити фото з дозволом до 12.0 Мп.
Відзнятий матеріал зберігається на карту пам'яті MicroSD від 6 до 10 класу, ємністю до 32 Гб. Пристрій записує відео циклами від 1 хвилини до 3 хвилин. При заповненні карти пам'яті автоматично відбувається видалення старих файлів і запис нових.
Відеореєстратор оснащений широким 3-хдюймовим рідко-кристалічним дисплеєм, на якому зручно переглядати відеозаписи в разі дозволу дорожнього спору прямо на місці події. G-сенсор - 3-осьовий датчик механічних впливів забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, записаних в моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень.
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Кількість камер | 1 |
| Вбудований GPS | немає |
| Вбудований екран | Є |
| Країна виробник | Китай |
| Інфрачервона підсвітка | є |
| Відображення дати | Так |
| Вага | 120 г |
| Діапазон робочих температур | від -19 до +55 °C |
| Джерело живлення | 240 mAh |
| Запис звуку | так |
| Зовнішній екран | 3" LCD |
| Колір | чорний |
| Кут огляду камери | 120° |
| Об'єктив, фокусна відстань | f = 2.0/f = 2.78 мм |
| Особливості | G-Sensor |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32Gb |
| Порти і роз'єми | miniUSB, HDMI |
| Розміри | 47 x 84 x 34 мм |
| Сенсор | 5 Мпікс |
| Формат відео | AVI, MJPEG |
| Циклічний запис | так |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 885 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00