Код товару: TP_2419584
Про товар
YM-2400SL – врізний електромагнітний замок із силою утримання до 1200 кг на розрив.
Призначений для внутрішнього встановлення на важкі металеві, металопластикові, дерев'яні двері.
ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ЗАМОК
ЯК ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ЗАМОК YM-2400SL
Для компенсації бавовни при зачиненні дверей, на планці у відповідь передбачена гумова прокладка.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ЗАМОК
Сила утримання: 1200 кг
Матеріал корпусу: анодований алюміній
Матеріал частини у відповідь: цинк
Живлення: DC12V
Споживання: 850mA (у дії), 400mA (при бездіяльності)
розміри:
замок: 182х30х25мм;
планка у відповідь: 182х30х23.6мм
ВСТАНОВЛЕННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ЗАМКУ
Підготуйте нішу для замку та підведіть провід
Підключіть провід до замку
Встановіть замок у нішу та закріпіть шурупами
Закріпіть планку у відповідь і зафіксуйте шурупами
ПІДКЛЮЧЕННЯ ЖИВЛЕННЯ
(+) до червоного дроту;
(-) до чорного
СУМІСНІСТЬ
Характеристики
Бренд
Yli Electronic
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%