Відгуки (16)
Купував це вино не вперше, і загалом воно справляє дуже хороше враження. Аромат яскравий, типовий для новозеландського Sauvignon Blanc — маракуя, цитруси, трохи трав’янистих нот. Смак свіжий, доволі легкий і питкий, але кислотність відчутна, тому може зайти не всім. Якщо брати по акції — взагалі дуже вдалий варіант, а от без знижки, як на мене, є конкуренти не гірші. Найкраще смакує добре охолодженим.
Нарешті купив дане вино на MAUDAU, відповідно можу написати чесний відгук. Однозначно хороший новозеландський Sauvignon Blanc. Але - 100% переоцінений стосовно ціни. Купив тут, тому що була вигідна ціна, але за ці кошти можна купити з 10, навіть можливо більше, на сьогодні представників Sauvignon Blanc по однозначно кращій ціні. Ще років 4-5 тому, визнаю, було мало хороших новозеладських Sauvignon Blanc. Ті, які ми любимо: ароматні, насичені, яскраві, неподібні на інші Sauvignon Blanc - чилійські, парівські чи французькі. Але на сьогодні картина зовсім інша. І вин більше, і дистрибюторів, які їх представляють і новозеландський виробників. Однозначно краще нам, як кінцевим споживачам. Більший вибір - більше всього: асортименту, вибору цінової пропозиції, смаків та уподобань. Одним словом - коштуйте, оцінюйте та насолоджуйтесь. І на останок порадa від мене - багато експерементував з температурами споживання. Найкраща - на межі замерзання, але не лід ;)
купила дане вино за численними позитивними відгуками, на жаль, очікувань не виправдало - так, аромат дуже виражений, яскравий, насичений, напевно притаманний саме новозеландському совіньйону, але на цьому усі плюси закінчуються. Смак , на жаль, розачарував - досить відчутна кислотність не лише с першим ковтком чи келихом. вона зберігається досить довго, післясмак цитрусових та фруктів. але і тут кислотнітсь його перебиває. Купляла за хорошою знижкою, але навряд чи буду повторно купувати. За цю ціну, і навіть дешевше, можна купити хороші білі чилійські вина
Чудове вино. Легке, витончене, цікаве. Завжди тримаю таке вино в барі. Поповнюю запаси регулярно. Подобається! Не соромно гостей пригостити. Рекомендую!
Дуже добре на смак вино. Рекомендую. Замовляю вже декілька разів. Супер!
Вино дуже сподобалося, ідеально підходить під усе, з чим можно споживати біле вино та навіть більше - без продуктових компаньйонів) За цю ціну - ідеальне співвідношення ціна-якіть. Дійсно рекомендую!
Сильный аромат, но вкус чуть проще. Приятное, но невыдающееся.
Чудове біле сухе. Одне з найулюбленіших
За дану ціну хороший варіант Новозеланського Савіньйону. Чудовий смак і аромат вина!
Напевно найсмачніше вино Для тих, хто цінує післьосмак
Найкращій савіньон з доліни мальборо в свою ціну. Просто топ.
Напевно найкращий варіант з совіньйонів в такій ціновій категорії. Дуже яскравий, багатогранний смак, насичений аромат. Рекомендую спробувати.
Вино прийшло вже 22 року розливу та в новому дизайні (блакитний фон та овечка догори ногами). Ну скажу що вино від розливу 21 року дещо відрізняється, аромат не збиває з ніг інтенсивністю, став більш елегантний та складний, "кущ смородини" не випирає, а чудово доповнює інші. Смак став більш легкий та витончений. Такого вина можна випити ого-го. Дякую.

Чудово зайшло. Відмінне співвідношення ціна/якість. Рекомендую
Найкращій новозеландський Sauvignon Blanc із базових. Яскравий, потужний. Аромат насичений, кущ смородини, маракуя, аґрус та свіжоскошена трава. рекомендую 100%
Смачно вино. Сподобалась. Чудовий сервіс магазину, швидка відправка! Всім задоволена, рекомендую!
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00