Укр
Рус

Код товару: AR_3016757
Випрямляч HS-R350PT – надійний помічник для догляду за волоссям. Завдяки цифровому LED-дисплею легко контролювати й налаштовувати температуру від 110 до 200 °C (крок 10 °C). Ба більше, модель досягає температури 200 °C лише за 3 хв, що робить процес укладання неймовірно швидким та ефективним. Функція автоматичного вимкнення через 60 хв, фіксація в закритому положенні й захист від перегрівання зумовлюють безпеку використання.
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 32 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски, для вертикальних локонів |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Функції | термостат |
| Колір | сірий, рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 0.35 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 100-200 °С |
| Живлення | дротове |
| Особливості | обертання шнура на 360 °, петля для підвішування, дисплей, фіксація пластин у закритому положенні |
| Розмір | 31,5 x 3,1 x 4,0 см |
| Тип управління | електронне |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
717 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00