Укр
Рус

Код товару: AR_3016768
потужність - 100 Вт, час нагріву - 30 сек, матеріал пластин - керамічні пластини, довжина шнура - 2 м, сірий
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 100 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Функції | автовимкнення, рухомі пластини |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 0.33 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 180-235 °С |
| Довжина шнура | 2 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Особливості | захист від перегріву, швидке нагрівання, індикатор готовності до роботи, sol-gel, автоматичне відключення |
| Розмір | 32.2 х 3.3 х 3 см |
| Тип управління | електронне |
| Час нагріву | 30 сек |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 000 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00