Укр
Рус

Код товару: AR_3016752
Вражаючі результати за низьких температур. Super Styler - це найкращий випрямляч із революційною запатентованою матрицею Micro Heating Matrix для ультрагладкого волосся за нижчих, щадних температур.
Технологія Micro Heating Matrix2500 індивідуально керованих мікронагрівальних елементів покривають усю поверхню нагрівання й контролюються 50 разів на секунду. Переваги: Рівномірніший розподіл температури, швидке нагрівання, у 2 рази швидше відновлення тепла і м'якше укладання порівняно з іншими провідними випрямлячами.
5 режимів роботиЗавдяки 5 температурним режимам до 200°C випрямляч підходить для всіх типів волосся і гарантує професійний результат, як у перукаря. Закруглений дизайн ідеально підходить для створення довготривалих локонів, пляжних хвиль або хвиль.
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 36 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Функції | автовимкнення |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 0.59 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 160-200 °С |
| Довжина шнура | 3 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Особливості | шнур, що обертається, мультівольтаж, технологія micro heating matrix™, керамічне покриття, led індикатор |
| Розмір | 28.7 х 7.7 х 3.4 см |
| Тип управління | електронне |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 275 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00