Укр
Рус

Код товару: AR_3016742
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 67 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски, для вертикальних локонів |
| Матеріал пластин | керамічні пластини, алмазне покриття |
| Функції | іонізація, автовимкнення |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 0.62 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 150-230 °С |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Особливості | захист від перегріву, подача пари, поворотное основание шнура, іонізація, замок для зберігання, регулятор температури |
| Розмір | 30 х 30 х 4 см |
| Тип управління | електронне |
| Час нагріву | 30 сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 709 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00