Укр
Рус

Код товару: AR_3016741
Карл Лагерфельд
Ікона моди та один із найзнаменитіших дизайнерів XXI століття. Він був відомий своїм актуальним підходом до стилю та відточеною естетикою, що врівноважує класичні та сучасні віяння. «Займатися розробкою дизайну для мене – це як дихати, – розповідав про свій творчий процес кутюр'є. - Ви ж не просите когось дихати, це відбувається само собою».
Колекція преміум-класу Rowenta x KARL LAGERFELD містить передову технологію, яка проста у використанні та дозволяє створювати бездоганний образ, щоразу пропонуючи безмежні можливості, впевненість та стиль.
Всі вироби виконані у преміальному дизайні чорного кольору із фірмовим візерунком KARL LAGERFELD.
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 240 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски, для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів |
| Матеріал пластин | керамічні пластини, турмалінове покриття |
| Функції | рухомі пластини |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 0.34 кг |
| Діапазон температури нагріву | 200 °С |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Особливості | обертання шнура на 360 °, плаваючі пластини, індикація нагрівання |
| Розмір | 26.3 х 4.5 х 3.1 см |
| Тип управління | механічне |
| Час нагріву | 60 сек |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00