Укр
Рус

Код товару: AR_3016744
Випрямляч для волосся Rowenta EXPRESS SHINE PAPAYA SF4620F0 виводить випрямлення на зовсім новий рівень завдяки насадці з маслом папайї та керамічними пластинами.
Випрямлення із посиленням блиску
Відкрийте для себе досвід випрямлення волосся з насадкою з маслом папаї та керамічними пластинами для шовковисто-гладких результатів з додатковим посиленням блиску.
Блискучі та гладкі результати
Наше виняткове керамічне покриття поєднується з антистатичним ефектом для легкого ковзання, яке робить ваше волосся гладким, слухняним і надає їм сяйва.
2 в 1
Liss & Curl пропонує набагато більше, ніж випрямлення, з ідеальним укладанням одним рухом - чи це гламурні локони або вишукане випрямлення.
Захист від перегріву
Удосконалена технологія для неперевершеної зручності та спокою, з цифровим датчиком температури для постійного регулювання та оптимальних налаштувань для запобігання перегріву.
Універсальний контроль температури
8 різних температурних режимів від 140 до 210°C на РК-дисплеї, з функцією підвищення температури до 210°C для інтенсивного випрямлення та оптимальною температурою догляду 170°C для збереження здоров'я та повного захисту волосся.
Ефективність одного руху
Система плаваючих пластин гарантує постійний оптимальний контакт між пластинами та пасмом волосся, забезпечуючи ефективність одним рухом та ідеальне ковзання.
Швидкий час нагрівання
Швидкий час нагрівання всього за 30 секунд - ідеальне рішення для поспіху вранці - дозволить вам швидко досягати бездоганних результатів.
Зручні функції
Система замків пропонує зручне зберігання для повного спокою, з поворотним на 360 ° шнуром, свобода рухів та комфортніше укладання.
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 240 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски, для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Функції | термостат, автовимкнення |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | дисплей |
| Вага | 0.4 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 140-210 °С |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Особливості | автовідключення, захист від перегріву, петля для підвішування, дисплей |
| Розмір | 29.5 x 4 x 3.5 см |
| Тип управління | механічне |
| Час нагріву | 30 сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 679 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00