Укр
Рус

Код товару: AR_3016729
час нагріву - 30 сек, матеріал пластин - керамічні пластини, довжина шнура - 1.8 м
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 46 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски, для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів, для природної хвилі |
| Матеріал пластин | керамічні пластини, титанове покриття |
| Колір | м'ятний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 0.44 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 150-230 °С |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Особливості | захист від перегріву, обертання шнура на 360 °, іонізація, плаваючі пластини, автоматичне вимикання, цифровий дисплей індикації температури, фіксація в закритому положенні |
| Розмір | 3,5 x 31,6 x 9,8 см |
| Тип управління | електронне |
| Час нагріву | 30 сек |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 160 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00