Укр
Рус

Код товару: AR_3016753
Один рух – і волосся, як після салону. Цей випрямляч швидко й легко створює ефектну зачіску та водночас дбає про здоров'я та захист волосся. Миттєве перетворення одним рухом.
Технологія ThermocareПрофесійні результати укладання та дбайливий догляд за волоссям – це легко завдяки технології Thermocare. Вона використовує вдосконалені датчики для точного контролю температури, тому гарантує ефективність та турботу про здоров'я волосся.
Титанове покриття пластинПластини з ексклюзивною керамічною поверхнею з титаном забезпечують ідеальне ковзання для гладенького та красивого волосся, яке сяятиме щодня.
Вишуканий блискІонна технологія зменшує статичну електрику й робить кожну прядку гладенькою та слухняною. Надайте волоссю неймовірного блиску та захистіть від пошкоджень.
Гнучкі налаштуванняРізноманітні налаштування температури охоплюють усі типи волосся, а проста світлодіодна індикація робить укладання легким.
Будь-де й будь-колиЗручний чохол для випрямляча ідеальний, щоб зберігати цей стайлер удома та брати його із собою всюди.
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 42 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Матеріал пластин | керамічні пластини, титанове покриття |
| Функції | іонізація, рухомі пластини |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | дисплей |
| Вага | 0.45 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 150-210 °С |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Особливості | автовідключення, захист від перегріву, обертання шнура на 360 °, дисплей, плаваючі пластини |
| Розмір | 28.3 х 4.1 х 3.5 см |
| Тип управління | електронне |
| Час нагріву | 30 сек |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 933 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00