Укр
Рус

Код товару: AR_3019503
Гідна продуктивність задля комфорту в приміщенні
Потужність двигуна становить 15 Вт, а максимальна швидкість обертання лопатей – 2 400 об./хв ARDESTO BFO-100W гарантує повітряний потік до 80 м³/год. Усе це робить витяжний вентилятор гідним рішенням для забезпечення свіжості повітря та усунення небажаних запахів у приміщенні.
Особливості
| Тип | осьовий |
| Тип монтажу | настінний, стельовий |
| Оснащення | двигун на підшипниках |
| Діаметр труби | 100 мм |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Продуктивність | 80 м³/г |
| Потужність | 15 Вт |
| Монтажна глибина | 10 см |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.57 кг |
| Габарити | 170 х 160 х 90 мм |
| Номінальна напруга | 220-240/50 В/Гц |
| Особливості | висока потужність всмоктування, тиха робота |
| Частота обертів | 2400 об/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
724 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00