Укр
Рус

Код товару: AR_3010057
Мережевий адаптер USB
2 вбудовані USB-порти
Можна заряджати два пристрої одночасно.
Захист від перевантаження й короткого замикання
Допомагає убезпечити пристрій, який заряджається, у разі виникнення будь-яких проблем під час заряджання.
Підходить для розетки європейського стандарту
Незамінний для заряджання різних типів пристроїв
Вихідні параметри адаптера достатні для живлення різних типів портативної електроніки (планшетні комп'ютери, мобільні телефони, смартфони, навігатори, реєстратори, радар-детектори, MP3, PMP, PDA, цифрові фотокамери).
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Максимальний вихідний струм | 2.1 А |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Додаткові характеристики | розміри без упаковки: 4 x 8 x 2 см, матеріал корпусу: Пластик |
| Максимальна вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Особливості | захист від перенавантаження, захист від короткого замикання |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
263 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00