Укр
Рус

Код товару: AR_3025924
Зарядний пристрій для акумулятора Bosch C80 Li-Ion 0 189 921 080 являє собою передовий і потужний пристрій, розроблений для швидкого та ефективного заряджання акумуляторів різних типів і транспортних засобів. Зі струмом зарядки до 15 А і режимом підтримуючої зарядки, що живить автомобіль, він забезпечує зручність обслуговування або заміни акумулятора на деяких автомобілях без втрати налаштувань.
Струм до 15 А забезпечує швидке відновлення заряду акумулятора, а режим підтримуючої зарядки надає можливість живити автомобіль замість акумулятора.
Переваги
| Тип | імпульсний |
| Напруга заряджання | 6 В, 12 В |
| Тип акумулятора | AGM, GEL, кислотний, EFB, LiFePO4, SLA |
| Індикація заряду | РК дисплей, світлодіод |
| Особливості | захист від короткого замкнення, захист від переполюсування, захист від перезаряджання |
| Максимальна ємність акумулятора | 400 Агод |
| Країна виробник | Польща |
| Автоматичний режим (A) | є |
| Вага | 1.48 кг |
| Габарити | 21.5 х 11.2 х 6.5 см |
| Захист | від короткого замикання, від перезаряджання, від переполюсування |
| Мінімальна ємність акумулятора | 14 Агод |
| Нормальний режим (N) | є |
| Підключення до батареї | крокодили, круглі клеми |
| Струм зарядки | 15 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 125 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00