Укр
Рус

Код товару: AR_3025938
Зарядний пристрій Winso призначений для заряджання акумуляторів з напругою 12В, у тому числі повністю розряджених (до нуля), різної ємності, як у повністю автоматичному, так і неавтоматичному режимі з можливістю ручного регулювання сили зарядного струму.
Пристрій контролює та обмежує напругу АКБ, що заряджається, виключаючи інтенсивне газоутворення (кипіння) та перезаряд АКБ.
Тому пристрої можуть бути використані для заряду сучасних батарей, що не обслуговуються та не вимагають роз'єднання АКБ, що заряджаються від бортової мережі.
Пристрій може бути використаний як багатоцільове джерело живлення.
Технічні характеристики:
| Тип | трансформаторний |
| Напруга заряджання | 12 В |
| Тип акумулятора | кислотний |
| Індикація заряду | світлодіод |
| Особливості | вбудований амперметр |
| Максимальна ємність акумулятора | 120 Агод |
| Країна виробник | Польща |
| Автоматичний режим (A) | є |
| Габарити | 185 х 150 х 85 мм |
| Додаткові характеристики | споживана потужність 240 Вт |
| Мінімальна ємність акумулятора | 10 Агод |
| Нормальний режим (N) | є |
| Підключення до батареї | крокодили |
| Струм зарядки | 18 А |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 930 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00