Укр
Рус

Код товару: AR_3010280
Швидкий зарядний пристрій Essager Fast Charger 30W (USB-C+USB-A) QC PD 3.0 White
Мережевий зарядний пристрій Essager Fast Charger з потужністю 30W, має відразу 2 порти USB-C+USB -A, що дозволить заряджати 2 пристрої одночасно, сумісний з різними протоколами швидкої зарядки, має кілька ланцюгів захисту та компактний розмір.
Адаптер універсальний як для смартфонів, так і для планшетів різних брендів
При використанні порту USB-C, з максимальною потужністю 30W, швидкість зарядки приємно здивує: - iPhone 13 за пів години, цей зарядний пристрій зарядить приблизно до 60%, що в 4 рази швидше, ніж найпростіші зарядні пристрої 5В\1А - iPad Pro 2021 повністю зарядиться приблизно за 2 години.
Технічні характеристики зарядного пристрою Essager Fast Charger 30W (USB-C+USB-A):
- Протоколи швидкого заряджання, що підтримуються: PD 3.0/QC 3.0/PPS/FCP/AFC/Apple 2.4A
- Вхідна напруга: AC 100-240V 50/60 гц 0.6 Макс.
- Вихід на порту USB-C при одиничному використанні порту: 5V/3A; 9V/3A; 12V/2.5A; 15V/2A; 20V/1.5A Max.
- Вихід на порту USB-A при одиничному використанні порту: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A Max
- Вихід на портах USB-C+USB-A при одночасному використанні двох портів: 5V/3A Max
- Розміри: 84.5 х 29 х 35 мм
- Колір: білий
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для планшета, для фітнес-браслета, для рацій, для геймпада, для екшн-камер, для TWS навушників, для смартфона |
| Тип вихідного підключення | USB, USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 А, 5 A |
| Кількість USB портів | 1 x USB, 1 x USB Type C |
| Швидка зарядка | Fast Charging, Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3 A, 5 A |
| Максимальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Особливості | функція швидкого заряджання |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
635 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00