Укр
Рус

Код товару: AR_3010281
| Тип | док-станція |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для планшета, для фітнес-браслета, для рацій, для геймпада, для екшн-камер, для смарт годинника, для TWS навушників, для смартфона |
| Тип вихідного підключення | USB, USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 1.5 А, 3 А, 2 A |
| Кількість USB портів | 2 x USB, 4 x USB, 2 x USB Type C |
| Швидка зарядка | Quick Charge 4.0, Power Delivery 3.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2 A, 3 A, 1.5 A |
| Додаткові характеристики | швидка зарядка PD, зарядка Macbook Pro 16 дюймів до 50% за 30 хвилин, iPad до 60% за 30 хвилин і IP14 до 60% за 30 хвилин |
| Максимальна вихідна потужність | 67 Вт |
| Особливості | функція швидкого заряджання, інтегрована технологія GaN |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 379 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00