Укр
Рус

Код товару: AR_3010182
Тип - адаптер, Живлення - мережа, Призначення - для планшета, для фітнес-браслета, для геймпада, для екшн-камер, для смарт годинника, для ноутбука, для TWS навушників, для смартфона, тип вихідного підключення - USB Type-C, USB, Max - 5 A, 100 Вт, кількість USB портів - 1 x USB, 3 x USB Type C, швидка зарядка - Quick Charge 3.0, Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery 3.0, сірий
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для планшета, для фітнес-браслета, для геймпада, для екшн-камер, для смарт годинника, для ноутбука, для TWS навушників, для смартфона |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C, USB |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Кількість USB портів | 1 x USB, 3 x USB Type C |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0, Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery 3.0 |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3 A, 5 A, 1.5 A, 1.67 А, 2.22 А |
| Додаткові характеристики | висока безпека використання (захист від перенапруги, навантаження, короткого замикання, перегрівання) |
| Максимальна вихідна потужність | 100 Вт |
| Особливості | GaN |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 053 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00