Укр
Рус

Код товару: AR_3025046
Agua - це іспанська якість, технологія та надійність. Сучасні моделі змішувачів для ванної кімнати та кухні - це найкращий дизайн, сучасні іспанські технології та надійні перевірені матеріали, які гарантують аристократичну якість Agua. Спеціалісти Agua використовують найкращі технології лиття, гальванізації, шліфування, покриття та збірки змішувачів, перетворюючи наші вироби на витвір мистецтва, що задовольнить найвибагливішого покупця. Відчувайте щодня справжнє задоволення, керуючи водою, разом з Agua.
| Тип | для ванни |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | настінний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | силумін |
| Способ монтажа | на 2 отвори |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 17.4 см |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 480 г |
| Висота змішувача | 100 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | аератор |
| Керамічний картридж | є |
| Комплект поставки | змішувач, кріплення, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Кут обертання | 360° |
| Особенности | Г-подібний вилив |
| Підключення | до водопроводу |
| Тип душа | без душу |
| Ширина | 215 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
828 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00