Укр
Рус

Код товару: AR_3025047
для ванни, одноважільний, настінний, силумін, поворотний, Довжина виливу - 34 см, Підключення - 1/2", Колір - нержавіюча сталь, Іспанія
| Тип | для ванни |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | настінний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | силумін |
| Способ монтажа | на 2 отвори |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 34 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 530 г |
| Висота змішувача | 180 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | аератор |
| Керамічний картридж | є |
| Комплект поставки | змішувач, душовий шланг, кріплення, інструкція, лійка для ручного душу, кронштейн для ручного душу |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Кут обертання | 180° |
| Особенности | з лійкою і шлангом |
| Підключення | до водопроводу |
| Тип душа | окремий ручний душ |
| Ширина | 215 мм |
| Шланги для душа | 150 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 187 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00