Укр
Рус

Код товару: AR_3025039
одновентильний, врізний, силумін, стаціонарний, Довжина виливу - 10 см, Підключення - 1/2", Іспанія
| Тип | для раковини |
| Вид змішувача | одновентильний |
| Тип монтажу | врізний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | силумін |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | стаціонарний |
| Довжина виливу | 10 см |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.37 кг, 370 г |
| Висота змішувача | 125 мм, 12.5 см |
| Глибина | 160 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | аератор |
| Керамічний картридж | немає |
| Комплект поставки | змішувач, кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Особенности | Г-подібний вилив |
| Підключення | до водопроводу |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Тип душа | без душу |
| Ширина | 80 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
561 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00