Укр
Рус

Код товару: AR_3025045
Змішувачі та комплектуючі від Aquatica виготовлені тільки з високоякісної сировини, безпечної для здоров'я людини та затвердженої європейськими стандартами. Завдяки використанню автоматичного обладнання дотримується чітка розмірність і точність оброблення деталей.
Двовентильний, настінний змішувач для ванни PM-5C457C в хромованому кольорі від Aquatica, має поворотний вилив з виносом 34 см, обладнується переднім перемикачем ванна/душ, встановленим на корпусі тримачем для ручної лійки з інтегрованим із ним боковим відводом для під'єднання душового шланга під діаметр 1/2", і встановлюється на два отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2".
Змішувач комплектується однорежимною ручною лійкою з душовим шлангом завдовжки 150 см в металевому обплетенні.
| Тип | для ванни |
| Вид змішувача | двовентильний |
| Тип монтажу | настінний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | силумін, пластик (ABS) |
| Способ монтажа | на 2 отвори |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 34 см |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.25 кг |
| Висота змішувача | 24.5 см |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | кран-букса, шланг для душу у металевому обплетенні завдовжки 150 см, передній перемикач ванна/душ, верхній тримач для ручної лійки на корпусі, бічне відведення для під'єднання душового шланга під діаметр 1/2" інтегрований з тримачем для ручної лійки, однорежимна, кругла ручна лійка, тип кріплення: ексцентрики під діаметр 1/2" |
| Керамічний картридж | немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кут обертання | 360° |
| Підключення | до водопроводу |
| Тип душа | окремий ручний душ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 456 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00