Укр
Рус

Код товару: AR_3025037
Врізний змішувач Franke Lina з витяжним виливом, важелем збоку і багаторівневим аератором.
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний, висувний |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Колір | бежевий |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Висота змішувача | 360 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Додаткові характеристики | аератор, керамічний картридж, максимальні витрати води у разі 3 барів: 8 л/хв |
| Керамічний картридж | є |
| Комплект поставки | змішувач, душовий шланг, кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кут обертання | 150° |
| Особенности | режим душ/струмінь, U-подібний вилив |
| Підключення | до водопроводу |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Тип душа | без душу |
| Ширина | 43 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 685 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00