Укр
Рус

Код товару: AR_3025038
для кухні, одноважільний, латунь, висувний, Довжина виливу - 22.5 см, Колір - сріблястий
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | внутрішній |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | висувний |
| Довжина виливу | 22.5 см |
| Колір | сріблястий, світло-сірий |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Висота змішувача | 214 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Додаткові характеристики | ламінарний струмінь, металевий важіль, аератор, гнучка підводка |
| Керамічний картридж | є |
| Комплект поставки | змішувач, шланги підведення води, кріплення, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кут обертання | 120° |
| Особенности | Г-подібний вилив |
| Підключення | до водопроводу |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Шланги підключення | 450 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 610 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00