Укр
Рус

Код товару: AR_3025040
Змішувач для кухні GH - із серії Piano, виготовлений з нержавіючої сталі, яка не втрачає своєї зовнішньої привабливості навіть через довгий період експлуатації, крім цього матеріалу властиві такі характеристики як стійкість до корозії та механічна стійкість.
Має одноважільне керування напором та температурою води. Як механізм змішування встановлений картридж 35 мм, що відрізняється безшумною роботою та надійністю. Виконаний у кольорі нікель, сучасний та стриманий дизайн чудово підійде під будь-який інтер'єр. Високий гусак зручний для використання на кухні, оскільки має можливість повороту, а висота дозволяє наповнювати високі ємності.
У комплекті гнучке підведення з гайкою 1/2" дюйма, 40 см.
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | стаціонарний |
| Довжина виливу | 30 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Глибина | 300 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | гнучка підводка, керамічний картридж 35 мм |
| Керамічний картридж | є |
| Комплект поставки | змішувач, шланги підведення води, кріплення, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кут обертання | 360° |
| Особенности | U-подібний вилив |
| Підключення | до водопроводу |
| Тип душа | без душу |
| Ширина | 50 мм |
| Шланги підключення | 400 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 117 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00