Укр
Рус

Код товару: AR_3025042
Змішувачі від німецької компанії Hansgrohe — це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології й можливість створити простір, що підходить саме вам! Вони дадуть змогу із легкістю оновити вашу кухню або ванну кімнату.
Змішувачі від Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут змішувач, врізний кухонний змішувач із висувною лійкою Talis M54 72840670 від Hansgrohe виготовлений із високоякісної латуні з покриттям чорного кольору, і має поворотний вилив з виносом у 21.5 см. Модель обладнується керамічним картриджем, і монтується на один отвір за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 3/8".
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний, висувний |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота змішувача | 29.6 см |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | підходить для проточних водонагрівачів, ламінарний струмінь, аератор, бічне розташування важеля, керамічний картридж, розмір з'єднання: DN15, comfortZone 270, діапазон повороту регулюється у 4 кроки 60°, 110°, 150° або 360°, максимальні витрати у разі 3 барів: 8.4 л/хв |
| Комплект поставки | змішувач, шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Особенности | режим душ/струмінь |
| Підключення | до водопроводу |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 504 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00